Červenec 2015

Instagram

23. července 2015 v 16:50 | LBA
Po petstomilionov rokov jsem se překecala k tomu založit si instagram :D. Ano jsem strašná lama :D nevadííí ;) Takže kdo mě chce sledovat lajkovat atd.. klidně přidávejte odběry budu jen rada ;) přidavam tam skoro furt něco takže určitě tam jsem aktivnější než tu :). A jelikož jedu z5 na slovensko za rodinou budou určitě fotečky asi i krátké videjka atd.. Ale nelekněte se mě ;)(na vlastní nebezpečí) ---> INSTAGRAM

Neaktivita chvilková

23. července 2015 v 16:32 | LBA |  Bloguju
Chviličku jsem tady nebyla ..no tak fajn tak mala chvilička to nebyla cca dva týdny. Ale nemužu za to fakt ne :D neměla jsem prostě čas furt jsme někde lítali. K tomu budoucí tchýně měla oslavu narozenin atd... No ale pokusím se být aktivnější no :)

To je od něj zlaté

12. července 2015 v 15:00 | LBA |  Bloguju
Asi takhle nějak jsem vypadala když mi minulí pátek přítel oznamil, že nemusím vařit. Protože mě vzal na oběd do restaurace. Ochh asi i milý chlapy ještě existujou Smějící se. Jelikož to je članek jen o tomto tak to nebude dlouhé jak krá*a. Byly jsme v restauraci Gábi a vážně tam vaří užasně. Obrovské porce, to fakt jedna porce jak pro dva dokážete si představit že prcek jako já(158 cm) žere někde trojitě velký řízek ..hm.. já ne ale stalo se to. Dala jsem si na oběd řízek s bramborama a přílohou, k tomu jsme dostali polívku (nějaký vývar ale dobrý byl).
No ale po obědě jsme oba vipadali, jakoby jsme čekali dvojčata (bachor jak ho*ado a k tomu 40° venku). Takže doporučuju na takové obědy jen když je kolem 20°jinak se asi poblinkáte jak skoro já Úžasný

Já a vařit..dobrý vtip

11. července 2015 v 15:00 | LBA |  Bloguju
Blem přítel chodil do práce(no nechtěla bych) a na mě nezbylo nic jiného než vařit. Muh ve vaření jsem nováček, takže jsem nedělala nic složitého. Samozdřejmě nejdřív jsme nemohly v mražákách najít maso (od přítele mamka to nemá popsané) nakonec jsme našli mleté maso. A mě čekalo udělat karbenátky. Poprvé v životě jsem dělala karbenátky a ty svi*ě na panvi napuchly takže to nebyly malé placičky ale kuličky Nerozhodný , aleee byly dobré chuťově. Dokonce přítel mi je pochválil. Takže lidi chválit no tááák. Smějící se
A fotečka na závěr!

Paráda

10. července 2015 v 15:00 | LBA |  Bloguju
Jelikož mi prázdniny o týden dřív začali, kvůli tomu, že když jsme byli s přítelem na Macháči tak z toho nic moc počasí jsem dostala angínu. Takže prázdniny jsem začala užasně no.. Ale to nevadilo, protože (chvilka napětí) jsem mohla týden s přítelem strávit o samotě u něj, jeho rodiče jeli na dovolenou. Hned 27.6. jsme jeli s přítelem na chatu za dědou a babičkou. Samozdřejmě je to chata, takže zabava byla na místě(muhehehe) máme tam čtyřkolku (nee vubec jsem se netěšila jak malé dětsko). A skoro dvě hodiny vkuse jsme jezdili.

A víte co vubec ale vubec se mi nechtělo z ní dolů je to prostě bomba. Nu ale pak jsme museli jed zase domů. Tento den hodnotím na 1 prostě super zabava doporučuju Mrkající

Zakončení školního roku

9. července 2015 v 15:00 | LBA |  Bloguju
Ano članek se jmenuje takto, ale blog byl založen kolem středy a než jsem ho dala dokupy trvalo to. Proto přináším tento článek. Školní rok jsme zakončili klauzurní práci(trčím na umělecké), nebo-li zavěrečnou práci. Tato práce má nejvyšší počet bodů (15) no já dostala jen 8 bodů takže za 3 (ale co kašlu na to měla jsem blbý druhák jen sem potřebovala prolézt do třetáku). S práci jsem spokojená nebyla protože byla tačená na hrnčířském kruhu, což mi nejde.(Ale abyjste si nemyslely že jsem lama v prváku jsem měla 14 bodů za 1 S vyplazeným jazykem ).
Téma snídaňový set! Nebo-li hrnek, miska, talíř ...Na ho*no téma Smějící se ale mam to za sebou takže pohoda. takže školu hodit za hlavu a užívat si prázdnin. Proto přeji všem užasné prázdniny.

Hi

8. července 2015 v 19:35 | LBA |  Bloguju
Achh..Ahoj Mrkající už je to trošec trapas, ale už po třetí se stěhuju na další blog.
-> můj první blog : http://katsumi-kaguya.blog.cz/
--> druhý blog : http://katsuminka.blog.cz/
---> další je tento Smějící se
..Jinak jsem normální...ZAČNU ZNOVU!
(momentalně si pšikla a zaprskala celý noťas..fuuuj)...Vítám všechny na mém novém (dalším) blogu. Tentokrát se vyvaruju pauzám radši přednastavím članek. Tak doufám, že tento blog mi konečně vydrží a neskončí jak moje předchozí blogy. No asi bych měla na začatek napsat co tu vše najdete, ale to ani já netuším. Co se objeví to se objeví Smějící se takže za nic neručím. Ale varuju budou tu fotky co nafotím tak se nelekněte kdybych se na nějaké objevila nebo můj přítel Úžasný. A taky bych zmínila svou fb stránku Little Beer Art tak dejte like Mrkající. Dneska už se loučím tak čus.